4 מזוזות מעוצבות מבטון לכניסה לבית שאתם חייבים להכיר

A
A
מזוזות מעוצבות מבטון לכניסה לבית ולחדרים

הכירו את המעצב משה יעל

ראשית הרשו לי להציג בפניכם את המעצב משה יעל, מעצב תעשייתי צעיר וכריזמטי בוגר המחלקה לעיצוב רב תחומי בסמינר הקיבוצים שמעצב את המוצרים שלו בקו חדשני, ססגוני ועשיר עם המון תשומת לב וחשיבה מחוץ לקופסא.
חומר הגלם העיקרי שמשה מתעסק אתו הוא בטון, יחד אתו הוא משלב אלמנטים כמו עץ אגוז או פליז כדי לתת נופך עיצובי עשיר ויוקרתי לכל מוצר ומוצר שאותו הוא מעצב. תשומת לב לפרטים הקטנים יחד עם חשיבה מחוץ לקופסא מולידה עיצובים שלוקחים מסורת רבת שנים ומביאים אותם לקדמת הבמה בדרך חדשנית ומיוחדת.
בתי המזוזה של משה יעל כבר עשו את דרכם לחנויות רבות המבקשות להציג מוצרים ייחודים בעלי אופי יוקרתי ומיוחד בינם החנות של מוזיאון ארץ ישראל, בנוסף גם קבלנים ויזמים של פרויקטים למגורי יוקרה בחרו להעניק כמתנה את המזוזות המיוחדות של משה בפרויקטים של בנייני בוטיק בעלי אופי עיצובי גבוה.

בואו נכיר את המזוזות של משה יעל

דגם המזוזה המבוקש ביותר של משה יעל הוא “הנורדית”, המזוזה מעוצבת עם האות שין בצורה שבלונית חוזרת על עצמה בחלקו העליון של המזוזה, ניתן לרכוש את המזוזה בשתי וריאציות לאות שין אחת מעץ אגוז טבעי והשנייה מפליז מוזהב, בית המזוזה מגיע ב-3 צבעים לבחירה: אפור כהה, אפור בטון ותכלת.

הנורדית היא מזוזה עם עיצוב מודרני, חדשני ועדכני שלא משאיר אף אחד אדיש לעיצוב הכל כך מושך שלה, מיד רואים בית מזוזה שמגיע בקו עיצובי חדש ורענן שיהיה מרשים ביותר לתלות בכניסה לבית, וכשמסתכלים ימינה שמאלה על משקופים אחרים רואים מיד את ההבדל.

עם הביקוש שהולך ועולה למזוזות המעוצבות של משה יעל, עוצבה המזוזה הנורדית יחד עם דגמים אחרים במספר גדלים כדי לתת מענה לאלו המעוניינים לשלב את המזוזות גם בתוך הבית.

מזוזה מעוצבת מבטון לכניסה לבית ולחדרים דגם הנורדית
מזוזה מעוצבת מבטון לכניסה לבית ולחדרים דגם הנורדית
מזוזה מעוצבת מבטון לכניסה לבית ולחדרים דגם המודרנית
מזוזה מעוצבת מבטון לכניסה לבית ולחדרים דגם המודרנית

הדגם השני של המעצב משה יעל היא המזוזה מעוצבת דגם “המודרנית”, בעיצוב של בית המזוזה רואים משחק עם האות שין לבין גוף המזוזה, כאשר האות שין של המזוזה נמשכת לאורך כל גוף המזוזה וטבועה בתוך החומר מה שמשאיר את צבע המזוזה כרקע לאות שין. גם בדגם של המודרנית תוכלו לבחור מאיזה חומר אתם רוצים את האות שין, מעץ אגוז או מפליז מוזהב.

המודרנית מביאה עיצוב חדשני, צעיר ורענן לשוק בתי המזוזה בישראל ומעניקה לקהל הרחב שמחפש מזוזות מעוצבות בטוב טעם את הפתרון המושלם לעיצוב הבית שלא פוסח גם לא על המזוזה.

הפריט הראשון שאנחנו רואים בכל פעם שאנחנו נכנסים לביתנו או למשרד היא המזוזה והיום יותר מתמיד אנחנו רואים עיצובים חדשים ומרעננים של בתי מזוזות מעוצבות שלא משאירות אותנו אדישים לעיצובים שיוצאים מחוץ לקופסא. משה יעל לקח את הפריט המסורתי הזה שלנו ועיצב אותו מחדש בצורה שהיא עדכנית, צעירה ותוססת שאין משקוף שלא ירצה שיתלו עליו מזוזה כזאת.

לצפייה בכל דגמי המזוזות, לחצו כאן.

Main Menu x
X