תקנון

1.האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לשני המינים השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.תקנון זה בא להסדיר את היחסים שבין חברת יעל יוניק דיזיין ח.פ 308540715 לבין גולשי האתר.
בין אם זה תאגיד, חברה, ארגון כלשהו או אדם פרטי.

אנא קראו בקפידה ובדקדוק את כל הכתוב בתקנון זה, הוא נעשה על מנת לשרת אתכם ולתת לכם את השירות הכי טוב ואת מירב התועלת.

בעצם השימוש באתר ובכל המדורים השונים , מצהיר הגולש כי מסכים הוא לקבל על עצמו את תנאי התקנון ותנאי השימוש הכתובים באתר ומסכים להם באופן מוחלט. היות וגולש האתר אינו מסכים לתנאי השימור או חלקים הוא אינו רשאי לעשות כל שימוש באתר.

התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים או מחליפים בשום אופן ייעוץ מקצועי כלשהו.

משתמשי האתר

התנאים העומדים לשימוש האתר:

לכל מי שמלאו לו 18 שנים לפחות והינו בוגר וכשיר לבצע פעולות רכישה.
לכל מי שברשותו דואר אלקטרוני תקין והוא מילא את פרטיו האישיים לרבות שדות החובה בטופס ההזמנה המופיעים באתר.

תהליך ותנאי ביצוע רכישה
לפני ביצוע הרכישה באתר yaelunique.com , הגולש יתבקש להזין את פרטיו המלאים לרבות כתובת מייל , מספר טלפון וכתובת מגורים. בזמן רכישת ההזמנה , הגולש יכניס את פרטי האשראי ותעודת הזהות על מנת להמשיך ולסיים את תהליך הרכישה – פרטים אלו אינם נשמרים במאגרי הנתונים של האתר .

בסיום הפעולה המתוארת , תשלח לגולש הודעה לכתובת המייל המאשרת את השלמת הרכישה באתר , אי קבלת ההודעה אינה מהווה תוקף לאי הסכמת המשתמש והיא אינה גורעת מתוקף השלמת העסקה.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטים האישיים מלבד לצורכי תפעול האתר וזאת על מנת לסיים את הרכישה שבוצעה.
החברה נוקטת באמצעי זהירות על מנת לשמור על פרטיותו של הגולש ועל סודיות המידע ולכן פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש.

באתר yaeluniqe.com כמות המוצרים המוצגים משתנים מעת לעת ממוצר למוצר .החברה אינה אחראית ליידע את גולש האתר . במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל , החברה מתחייבת ליידע את הגולש באמצעות דואר אלקטרוני או טלפונית על חוסר בפריט.
החברה תציע למשתמש תחלופה למוצר – בגודל וצבע או מוצר חלופי. במידה והחליט לבטל את הרכישה החברה תזכה את הגולש.

על משתמש האתר לוודא לפני רכישת המוצר כי המוצר שהזמין מתאים לצרכיו האישיים לאחר שבדק את מחירו גודלו וצבעיו. ניתן לשנות את הכמות ולגרוע פריטים מעת לעת עד ללחיצת הכפתור “תשלום”
לחברה לא תהיה כל אחריות לאי התאמת המוצר.
גוון המוצרים באתר הינו כללי , יתכן ותהיה סטייה בגוון הצבע המוצג באתר לעומת צבע המוצר בפועל.
החברה תשתדל לעשות כמיטב יכולתה להציג בפני משתמשי האתר תמונות מדויקות ככל האפשר.

מחירים ותשלום בגין מוצרים

החברה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים המוצעים למכירה באתר לרבות תנאי האספקה , מחירי המשלוח , ומספר התשלומים האפשריים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת , העדכונים יפורסמו באתר בהתאם.המחירים אשר מופיעים באתר כוללים מס ערך מוסף , אלא אם צויין אחרת , למען הסר ספק.
המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח מלבד מבצעים מיוחדים שהחברה רשאית לעשות מעת לעת .
במידה ובמוצר או בעסקה שבחרתם מופיע אחוז הנחה , מחיר המוצרים הסופי שהוצג לאחר ההנחה בעסקה בש”ח הוא המחיר המחייב.
התשלום באתר מתבצע באמצעות אפליקציית ביט או באמצעות כרטיס אשראי המונפק בישראל והשייך לאחת מחברות האשראי ויזה כאל , מאסטרקארד ולאומי קארד , החיוב מתבצע בשקלים.
על מנת שהעסקה תאושר , על המשתמש להכניס את פרטי כרטיס האשראי .- פרטי האשראי יועברו באמצעות שרת מוגן ומאובטח של חברת הסליקה כאשר כל אלה מוצפנים.

אישור ההזמנה וביצועה מותנית בקבל אישור העסקה מחברת האשראי דרך חברת הסליקה. במידה והאישור לא התקבל חברת יעל דיזיין תיידע את הגולש ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק על מנת שידאג למסגרת האשראי המתאימה. חברת יעל דיזיין רשאית לבטל את העסקה בכל עת.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים

משתמש האתר רשאי לבטל עסקת רכישה שביצע באמצעות האתר – כל עוד המוצרים לא נשלחו על ידי החברה או מטעמה אל הכתובת שצוינה ונמסרה בעת הרכישה. ההודעה על ביטול ההזמנה תעשה באמצעות שליחת הודעת בדואל לכתובת yaelunique@.com או באמצעות פנייה ישירה לשירות הלקוחות.
מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש או פגם רשאי להחזיר לחברה תוך 14 ימי עסקים זאת כל עוד הוא נמצא באריזתו המקורית- האחריות להחזרת המוצר בשלמותו חלה על הלקוח המזמין.

חברת יעל דיזיין תחזיר למשתמש את מלוא הסכום הנדרש תוך 30 ימי עסקים מיום קבלת הודעת הביטול מלבד דמי המשלוח אותם שילם משתמש האתר , בנוסף החברה תשלח למשתמש האתר עותק בדבר הודעת הזיכוי אותו קיבל. כל זיכוי יבוצע באמצעות אותה הפלטפורמה איתה שילם המשתמש, זאת בכפוף ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

ביטול שאינו עקב פגם או אי התאמה
חברת יעל דיזיין תחזיר למשתמש תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הודעת הביטול את אותו החלק ממחיר העסקה ששולם על ידי המשתמש , בנוסף החברה תשלח למשתמש האתר עותק בדבר הודעת הזיכוי אותו קיבל. ביטול עסקת רכישה זו כפופה לסעיף 14ג חוק הגנת הצרכן. בעת הביטול ישלם הלקוח דמי ביטול שלא יעלו על 5% ממחיר העסקה אותה רכש באתר או 100 שקלים חדשים , לנמוך מבינהם.
חברת יעל דיזיין תהיה רשאית לגבות את עלות דמי המשלוח והמשתמש על אף פי והמשתמש היה פטור מתשלום דמי המשלוח.

עסקאות שלא ניתן לבטל
במידה ומשתמש האתר ביצע הזמנה למוצר מיוחד, יצירת שינויים עבורו בלבד או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי באופן שוטף לא תינתן אפשרות החזר בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
בנוסף במידה והלקוח

עסקאות מבוטלות על ידי החברה
חברת יעל דיזיין רשאית לבטל את העסקה מהסיבות הנל:
1.המשתמש הזין פרטים שאינם נכונים או שאינו מילא בצורה מלאה ודקדקנית את כל הפרטים.
2.אירוע אשר מונע מהחברה לספק את אספקת המוצר.
3.המוצר אינו נמצא במלאי.
4.במידה וישנה טעות במחיר או בתיאור המוצר החברה רשאית לבטל את העסקה.

משלוחים
כל המשלוחים שיבוצעו על ידי החברה יסופקו בהתאם לתנאי האספקה הכתובים במעמד הרכישה של המוצרים. המשלוחים יבוצעו לאזורים המוגדרים בתקנות המשלוחים בתוך יישובי ישראל ואופן המשלוח כפוף גם הוא לתנאים החלים בחברות ההפצה בכל הנוגע לאזורי החלוקה שעות החלוקה או אופן החלוקה.
יובהר כי ייתכנו יישובים שחברת ההפצה אינה מגיעה לבית הלקוח , החברה תמצא פתרון חלופי למסירת המשלוח באופן המקובל על שני הצדדים.
החברה רשאית לגבות דמי משלוח ולשנות את דמי המשלוח על פי שיקול דעתה מעת לעת , מחירי המשלוח מוצגים במעמד הרכישה באתר , במידה והגולש בוחר באפשרות של איסוף עצמי הוא אינו צריך לשלם את דמי המשלוח . חובת המשתמש היא לתאם מראש עם שירות הלקוחות את הגעתו לסטודיו שנמצא בכתובת : הרבי מבכרך 10 תל אביב.
החברה אינה אחראית על עיכובים באספקת המוצר בשל אירועים שאינם באחריותה כגון : אסונות טבע , שביתות והזנת טלפון באופן שגוי. זמני אספקת המשלוח הוא עד 7 ימי עסקים , ואלו אינם כוללים את ימי שישי ושבת , ערבי חג וימי חג. מועדי האספקה הכתובים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
מוצר שהוזמן באתר וחסר במלאי – החברה תיצור עמו קשר על מנת להציע חלופה והוא אינו יחוייב בפריט החסר.
בכל מקרה של עיכוב שאינו בשליטתה של החברה , החברה לא תהא אחראית לאיחור המשלוח בזמני האספקה
הגבלת אחריות
החברה יעל דיזיין דוגלת ושואפת שכל מוצריה יהיו באיכות , בגימור ובתקינות גבוהה אך יחד עם זאת קיימת האפשרות כי יהיה ליקוי כלשהוא מבין אילו מהמוצרים , במקרה זה הרוכש רשאי לפנות אל החברה בדבר זה. במידה והחברה והיצרן יגלו כי אכן קיים ליקוי כפי שטען הרוכש , אחריות החברה היא להחליף את המוצר ולספקו מחדש באופן זהה לקודם.
התמונות באתר מוצגות לצורך המחשה בלבד – ייתכנו סטיות קלות בין מראה וצבע המוצר המוצגים באתר לבין הצבע והמראה בפועל.
החברה יכולה להפסיק את פעילות האתר בכל עת , לפי שיקול דעתה לצורך תחזוקה , סגירת האתר , הפסקת פעילות – והיא אינה צריכה לתת הסבר או הנמקה מראש לאף גורם.
החברה אינה תהא אחראית על פעילות לא חוקית של משתמשי האתר. הנזק שעלול להיגרם על ידי שימוש בלתי הולם הוא על אחריות המשתמש בלבד.
החברה אינה תיקח אחריות על מוצרים שהתקנתם תלויה בקונה שניזוקו עקב תלייה לא נכונה .
החברה ממליצה לקונה להסתכל טוב על הוראות שימוש המוצר לפני רכישת המוצר.
החנות וכל הגורמים העוסקים בו בצורה ישירה או עקיפה ( מנהליו , מקימיו , מפעיליו ) אינם אחראים על כך שהשרת הוא הינו נטול וירוסים או אלמנטים זרים שעלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש כאשר הרוכש נכנס לאתר , מזמין מהאתר או בעקיפין משתמש בו. החנות אינה תישא באחריות כאשר הרוכש , הגולש או צד ג כלשהו אשר משתמש בפעילות בלתי חוקית , כזו שאינה בשליטתה של החברה.
החברה תהא רשאית למנוע או להפסיק את ההתקשרות של רוכש האתר לאתר עצמו בכל שלב .
שימוש בלתי ראוי באתר
כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר , מתחייב לפצות את מנהלי האתר / מקימי האתר / מפעילי האתר .
בגין תביעה , נזקים , הוצאות משפטיות שעלולים להיגרם משימוש בלתי ראוי.
אין לעשות שימוש ללא ידיעת החברה , אישור החברה בתוכן החברה לרבות לוגו , תמונות , מוזיקה , גרפיקה / זכויות יוצרים / קניין רוחני .

שירות לקוחות
אנו זמינים לכם בדואר האלקטרוני שלנו שכתובתו yaelunique@.com או בטלפון 0526588349.
נשמח לסייע בכל נושא של פניה ומתן תשובות לשאלות הקשורות בנוגע לפריטים המוצגים באתר .
שעות פעילות ימים א’ -ה’ 10:00-18:00 בכתובתנו שנמצאת ברחוב הרבי מבכרך 10 תל אביב

Main Menu x
X